Úvod pneu

Mitas E-07

Mitas E-08

Mitas E-09

Metzeler Tourance
Při shánění informací o pneumatikách do kterých bych měl obout svého TransAlpa, jsem se na webových konferencích nejednou setkal s odpovědí „To už se tu řešilo - hledej v historii“. Proto jsem si dal tu práci a posbíral co nejvíce názorů (především z fóra na motorkáři.cz, diskuze na africatwin.cz a konference ctaf.cz).

Do budoucna se budu snažit přidat další typy pneumatik a také vlastní zkušenosti. Jako takovou „ochutnávku“ zde uvedu jeden názor který je natolik komplexní, že nebylo možné ho zatřídit ke konktérnímu typu gumy:


Pro upřesnění uvádím, že uspořádání příspěvků je náhodné a vzájemně spolu nesouvisí. Také jejich roztřídění neni zcela jednoznačné a tak to co já pokládám za plus, může být pro vás nevýhoda. Navíc v některých případech lze jen těžko rozhodnout kterého typu se příspěvek týká z největší části, takže doporučuji přečíst si vše.

Mým úmyslem není porušovat jakákoli autorská práva. Chci jen usnadnit získání informací pro ostatní motorkáře, kteří si tak jako já rádi vyslechnou osobní zkušenosti ostatních lidí, aby se pak rozhodli co možná nejsprávněji. Na těchto stránkách si tedy můžete přečíst to, co jste možná právě vy napsali. U jednotlivých názorů neuvádím jména, ale pokud by si někdo svůj vlastní text poznal a trval na tom, že nechce aby zde byl zveřejněn, stačí se ozvat.