Já & má rodina

Rodinný motogang

Zde jsou fotografie z projížděk, kterých se především účastnili mí příbuzní na Jawách. Celé léto jsme vždy v neděli po obědě vyráželi do Žďárských vrchů, Železných hor, na zříceniny, rozhledny, přehradní nádrže… etc.

Petr „Jawař“

Galerie fotografií mého bratránka Petra řečeného „Jawař“ s mou bývalou - Jawou 350 Red Style a Ivetou (ta už není má bývalá). Za povšimnutí stojí pravé zpětné zrcátko které buď není, nebo jenom málem ;-)

Holky a mašiny

Obrázky pro inspiraci

Věrní návštěvníci těchto stránek si jistě povšimli, že na úvodní straně novinky dochází k občasné výměně „Obrázku pro inspiraci“. Tato galerie je tu proto, aby jste se i nadále mohli kochat již dříve vystavenými slečnami.

Moto-projížďky

Enduro vyjížďka 24.9.06

To, že se banda mastodontů vydala mimo asfalt zapříčinil člověk řečený Trávníkář. Za sebe mohu říci, že trasa byla vybrána opravdu dobře a výrazně mi posunula hranice. Ačkoli některé výjezdy či brody naháněly hrůzu skoro všichni jsme zvládli bez ztráty kytičky.

MACOCHA - 31.5.03
Vysočina III - aneb po objížďkách bez buřtů a hořtice…

5 motorek se vydalo, přes veškerá varování předpovídající spoušť po povodních, podívat do nejslavnější díry v Čechách.

KUNĚTICKÁ HORA… a buřty - 17.5.03
Druhá projížďka motorkářů zvaná Vysočina II

Bohužel, musím přiznat, že jsem se celé projíždky nezůčastnil (i když opustil jsem je až poté, co jsem všem snědl veškeré zásoby jídla).

BLANÍK - 20.4.03
Projížďka motorkářů (povětšinou z VYSOČINY)

Bikeři na 20-ti motorkách se sjeli jednoho sobotního dopoledne, aby navštívili rozhlednu na Blaníku.

Nemotorkářské

Svatba 28.5.2010

Všichni tvrděj že to byla parádní svatba a moc si to užili. Podle videa z večerní oslavy sem se bavil i já. Skoro bych řekl že to byla one man show - ten one man jsem byl já u mikrofonu při karaoke... Prozatím oficielní fotky... ;-)

Ponorka Team 2008 - Sázava

Tak jsme se vydali na vodu. Musim říct že naprosto vylidněná řeka spolu s popadanými stromy kolem pusobila trochu ve stylu filmu "Cesta do pravěku". Pro mne toto bylo podruhé v životě v lodi a vzhledem k tomu že jsem před rokem dokázal převrhnout Pálavu byl jsem tentokrát háček. Naštěstí já jsem motorkář a Pája vodák, takže když na obojím sedíme stejně - já vepředu a Pája vzadu - tak si oba myslíme že to je to důležitější místo...

Návštěva Španělska 9.-14.5.08

Valencii jsme navštívili díky možnosti bezplatného ubytování u Pájiny kamarádky Vendulky, která tam pobývala na půlročním socrates studiu. Kombinace letadlo a bus byla poměrně náročná, ale stálo to za to. A to i přesto, že od listopadu s námi přišli první deště...

Pěší tůra na Dukle - 13.10.07

Při automobilové návštěvě slovenských příbuzných jsme se nenechali odradit rozmary počasí a vydali se na krásnou 16ti kilometrovou procházku po turistických stezkách na SK-PL hranicích. Za celou dobu jsme nepotkali žádného jiného člověka ale naštěstí ani medvěda ;-)

Dovolená v Harrachově 8.-15.9.07

V září 07 se nám podařilo využít nabídky zapůjčení bytu v Harrachově. Větrné a deštivé počasí nás neodradilo od několika pěších výletů a návštěvy botanické zahrady v Liberci, Aquaparku a Ještědu.

Balaton autem 3.-5.7.05

Tato akce mohla být motorkářská... kdyby jsme se nerozhodli jet až uplně na poslední chvíli. Liják celou cestu domů nám však potvrdil že auto nebyl úplně zcestný nápad. Inu dovolená v roce kdy bylo VelaRossy :-D