Jednotlivé body zájmu jsou ohodnoceny

Maximální dosažitelná hodnota je
4 pračky Whirlpool


(c) Red Dwarf

Download POI:

Všechny soubory
s body zájmu
v GPX a GDB formátu

Test:
GPS Garmin Zumo

Test:
Zumo 550 vs. 660

Značky POZOR ZVÍŘATA!

Když jsem se v roce 2007 vyfotil v Estonsku u značky Pozor Losi, byla to jen "povinná fotka ze severu". Když jsem pak v roce 2009 minul na jihu Chorvatska značku pozor divoká prasata, Začal jsem uvažovat o sbírce fotek u cedulí. Dva roky na to jsem tudy jel znovu a od té doby dlouhé zimní večery trávím surfováním na netu hledáním míst která se snažím v létě navštívit...

Nizozemí

Přelidněná země s neuvěřitelně přeplněnými silnicemi. Příroda tu vlastně neexistuje a pokud ano, je toto místo okamžitě vyhlášeno národním parkem. Body zájmu jsou velmi podrobně popsány. Doba návštěvy byla v období leden - červen 2007. Každý z bodů je doplněn množstvím fotografií. Místa byla navštívena autem.

Polsko

Kamikadze řidiči, rozbité silnice s příčnými nerovnostmi, rovinná krajina. To vše je Polsko. Výrnamnými protiváhami však určitě jsou moře, písečné pláže, Mazurská jezera a restaurace s rybími specialitami. Body zájmu byly navštívy během dovolených v letech 2003 a 2007. Každý z bodů je doplněn fotografií

Litva

Když projíždíte hlavním městem, skoro nespozorujete významný rozdíl proti ČR. Všude jinde je však patrna mnohem nižší životní úroveň. Body zájmu navštívené během dovolené po pobaltí v roce 2007. Každý z bodů je doplněn fotografií.

Lotyšsko

Země která na mne dýchla socialismem. Čím však překvapila (stejně jako Litva) bylo neuvěřitelné množství překrásných žen... Body zájmu navštívené během dovolené po pobaltí v roce 2007. Každý z navštívených bodů je doplněn fotografií.

Estonsko

Na rozdíl od Litvy a Lotyšska, tato země je již cítit skandinávií. Neustálý vítr, chladnější počasí a problém naléz kemp, a dokonce i místo u lesa pro přenocování - to jsou věci co se mi vryly do paměti. Body zájmu navštívené během dovolené po pobaltí v roce 2007. Každý z bodů je doplněn fotografií.

Ostatní

Velmi podrobně popsané body zájmu z Itálie a Francie navštívené během dovolené v roce 2005. Každý z bodů je doplněn fotografiemi.